Menu

 

 

 

***  Finalisté soutěže kapel  ***  

                                              1. 6. 2008

Sice s malým zpožděním, ale s o to větší radostí pro vyvolené vám můžeme oznámit jména 4 finalistů soutěže kapel. Příznivce extrémní hudby jistě potěší death metalový  Chrochtátor, zajímavé bude vystoupení plzeňské punk-rockové čtveřice Treska, crossoverem vás zahltí formace Brenda 5 a své pojetí progressive metalu předvedou Neurotic Machinery.

 

***  Soutěž kapel uzavřena  ***  

                                              27. 5. 2008

Soutěž kapel je uzavřena. V současné době probíhá výběr 4 skupin, které se představí v úvodním programu letošního festivalu. Jména 4 šťastlivců zde budou zveřejněna 30. května 2008.

 

***  Soutěž kapel  ***  

                                              11. 3. 2008

Festival Na Trní hlásí uzavření hlavního programu. To se ale netýká soutěže. Její uzávěrka je stanovena na 15. května 2008. Do současnosti se nám přihlásilo na třicet seskupení z rozličných koutů republiky (dokonce i severní Morava a Slovensko) a s rozličnou kvalitou. Dokonce se nám hlásí i takové kapely, které mají zkušenosti s předskakováním různým, dokonce i světovým hvězdám. Vybírání proto bude mnohem náročnější než loni. Z toho je také vidět, že věhlas Trní dosahuje už republikových rozměrů, což nás velice těší.

Podmínky soutěže jsou stejné jako loni: kapela odehraje dvacetiminutový set a bude mít čtvrt hodinu na přípravu (což se nám loni bohužel nepodařilo v některých případech dodržet, ale letos bychom tomu rádi. Proto také žádáme kapely, aby tento limit dodržovaly. My se o to budeme snažit rovněž). Po kapele nechceme žádné zápisné (jako je tomu u jiných soutěží). Hlasují pouze diváci, neexistuje žádná porota složená z nějakých rádobyodborníků. Jde čistě o to, jak se příslušná formace zalíbí fanouškům. Hlasování bude ukončeno o vystoupení první kapely hlavního programu a výsledky ihned vyhlášeny. Hlasuje se na vstupenky, které každý návštěvník obdrží po zaplacení vstupu.

 

***  Kiss Na Trní 2008 !!!  ***  

                                                                                  9. 3. 2008

Letošní festival Na Trní bude mít opravdu skvostné obsazení. Do přírodního areálu u restaurace Oáza v Horní Bříze dorazí i nejlepší český revival  legendárních amerických KISS. Můžete se těšit na opravdovou SHOW !!!!!!!!!

 

 

 

 

***  Kryptor potvrzen !!!  ***  

8. 3. 2008

Pražská kultovní metalová kapela Kryptor vystoupí na letošním festivalu Na Trní 2008. Touto formací, která se po celou dobu své existence potýkala s častými personálními změnami, prošla celá řada výborných muzikantů. Mezi nimiž nechyběli např. Petr "Kuna" Buneš (Alkehol) nebo Ota Hereš (Törr, Alkehol)