Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*** Díky, díky, díky !!!   ***  

                                              21. 7. 2008

Děkujeme všem fanouškům a kapelám za účast na letošním ročníku festivalu Na Trní. Už teď se těšíme na příští akci. Zároveň oznamujeme, že v prodeji je posledních pár kusů CD Na Trní 2008 za 90 Kč. Objednávky přijímáme na e-mailové adrese tomstrange@seznam.cz

 

***  CD Na trní fest 2008  ***  

                                              17. 7. 2008

U příležitosti festivalu Na Trní fest 2008 vydáváme speciální CD. Na něm najdete skladby od kapel Aušus, Concrete, V3ska, Dysmorphia, Crazy or High, Žádnej strach, Sunset Strip, Kryptor, The Universe of Discourse, Taras Bullba, Já ještě nevim, Suterén a Lidového pěveckého sboru štamgastů od Kozů. K dostání bude samozřejmě přímo na festivalu Na Trní a po jeho skončení bude možné objednat si CD prostřednictvím tohoto webu.

 

 

19. července 2008

 přírodní areál Oáza

(Horní Bříza - Plzeň - sever)

Vstup - 100,- Kč

start v 11:00 hod

 

.......  Na Trní 2008 !!!!!                   více zde

 

*** Na Trní Fest 2008 ***

Připravujeme další festival Na Trní. Hodláme pokračovat i v soutěži a proto vyzýváme začínající kapely, aby posílaly na adresu tomstrange@seznam.cz své nahrávky, ze kterých bude vybrána čtveřice, která si nejen že zahraje na letošním ročníku festivalu, ale bude také moci svůj set předvést na ročníku příštím v lepším čase. Pro úplnost připomínáme, že v loňském roce na vítězství dosáhla dolnobělská čtveřice Suterén.